sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:6447 ponúk

HEADHUNTER - Bratislava

2017-11-14
DESCRIPTION Nebaví ťa už robiť čisto recruitment, ale máš chuť na strategickejšiu rolu v HR ? Si stále v pohybe a neustále ti vyzváňa telefón ? Komunikácia s obchodnými partnermi a stretávanie nových ľudí ti robia vyslovene radosť ? Ak tvoja odpoveď bola 3 krát áno...


Grafton Slovakia
ŠIKOVNÁ ASISTENTKA - Bratislava

2017-11-24
DESCRIPTION Poď pracovať ako asistentka v dynamickom prostredí profesionálnej spoločnosti. Hľadáme samostatnú a komunikatívnu slečnu/pani, ktorá sa rýchlo učí a nebojí sa nových výziev. Asistentské pozície v oblasti administratívy patria medzi tie najkomplexnejšie a inak ... (900 - 1000 €)


Grafton Slovakia
TECHNOLÓG - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v zaujímavej spoločnosti na pozícii TECHNOLÓG. Vašou zodpovednosťou bude: - Plánovanie výrobných procesov - Plánovanie nasadenia nových produktov - Koordinovanie nábehov nových produktov po technickej stránke - Vypracov...


Grafton Slovakia
FAKTURAČNÝ ŠPECIALISTA - Bratislava

2017-11-22
DESCRIPTION Pojmy faktúra alebo AP Vám nie sú cudzie? Pre nášho klienta, hľadáme ďalšieho člena tímu, ktorého kompetencie a úlohy budú spočívať v nasledovnom: - Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr - Zadávanie dodávateľských faktúr do intern... (1000 - 1300 €)


Grafton Slovakia
PRODUKTOVÝ ANALYTIK - Bratislava

2017-11-22
DESCRIPTION Americká spoločnosť sídliaca v centre Bratislavy hľadá kolegu, ktorý bude administratívne podporovať tím nákupcov. Spoločnosť má veľmi príjemnú firmemnú kultúru, priateľské prostredie a moderné priestory. Je to menšia spoločnosť, ktorá ponúka rodinné a zárove... (1200 - 1400 €)


Grafton Slovakia
AUTOMATIZÉR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii AUTOMATIZÉR. Vašimi úlohami budú: - Niesť zodpovednosť za projekty súvisiace s automatizáciou zariadení v sklade - programovanie, nastavovanie, riešenie procesných problémov so... (1500 - 2000 €)


Grafton Slovakia
DISPONENT - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Medzinárodná prepravná spoločnosť hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu DISPONENT KAMIÓNOVEJ DOPRAVY. Náplňou Vašej práce bude: - koordinácia vnútroštátnej aj medzištátnej dopravy - zabezpečovanie efektívneho vyťažovania vozidiel - trasovanie vozidiel...


Grafton Slovakia
KONŠTRUKTÉR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v rastúcej medzinárodnej spoločnosti na pozícii KONŠTRUKTÉR. Vašimi úlohami bude: - Účasť na transfere výrobných programov a know how zo zahraničia - Návrh a vývoj produktov pre zákazníka - Zdokonaľovanie vybraných mechanick...


Grafton Slovakia
ELEKTRONIK - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Naberte skúsenosti v odbore elektroniky na pozícii ELEKTRONIKA a pracujte v príjemnom výrobnom prostredí. Vašou náplňou práce bude: - Inštalácia a oživovanie elektronických zariadení - Diagnostika elektronických zariadení na notebooku - Odstraňovanie por... (1000 - 1400 €)


Grafton Slovakia
LAUNCH MANAGER - Bratislava

2017-11-16
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii LAUNCH MANAGER. Vašou pracovnou náplňou bude: - Úspešné nábehy nových projektov - Zabezpečovať, aby zákazník dostal kvalitné produkty načas a v určených nákladoch - Vytvárať ...


Grafton Slovakia
BUSINESS ANALYST - Bratislava

2017-11-10
DESCRIPTION This is an excellent opportunity to work in a well-established international company as a Business Analyst. Job description: - COINS tool support for Commercial and Enterprise Sales and other business partners - Address support escalations as appropriate... (1600 - 1700 €)


Grafton Slovakia
NETWORK SPECIALIST - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Si skúsený, certifikovaný \ (2500 - 3000 €)


Grafton Slovakia
Finance analyst - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION You already have experience with analysis, reserves, accruals, P & L and would you like to move from Accounting position on Analytical role? Move your potencial on higher level and utilize your experience. Be an Finance Analyst. Between your tasks will belong...


Grafton Slovakia
MZDOVÝ ÚČTOVNÍK - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Pozíciu účtovníka miezd obsadzujeme pre nášho klienta, rastúcu spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Na tejto pozícií budete mať nasledovné zodpovednosti: - kontrola mzdovej agendy pridelených krajín - kompletná príprava mzdových nákladov budúcich obdob... (1300 - 1400 €)


Grafton Slovakia
PAYROLL SPECIALIST - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION As a PAYROLL SPECIALIST you will be responsible for: - Processing payroll for specific country in cooperation with the payroll outsourcing vendor - Controlling and recording of additional payments - Processing and reconciling relocation data - Administration... (1500 - 1900 €)


Grafton Slovakia
Treasury Accountant - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Do you have 2 years of experience in accounting? Would you like to broaden your expertise and become a specialist in different accounting areas? Now we have a great opportunity for you to become a part of top insurance company and be the professional in your field... (1300 - 1400 €)


Grafton Slovakia
ELEKTRIKÁR/ÚDRŽBÁR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, kde Vašou úlohou na pozícii Prevádzkového technika bude: - Zabezpečenie a udržiavanie prevádzky schopnosti všetkých tech. zariadení (linky, dopravníky, výrobné zariadenia), ich riadiacich a... (1100 - 1200 €)


Grafton Slovakia
ELEKTROTECHNIK - SENEC - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstráneni chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke návštevy ZABEZPEČENÁ Autobusov... (800 - 1000 €)


Grafton Slovakia
CNC PROGRAMÁTOR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Pridajte sa do úspešného tímu pre vývoj a návrh riešení na pozícii CNC PROGRAMÁTOR. Vašimi pracovnými úlohami budú: - Modifikácia CNC programov na súčasných technológiách a návrh riešení pre nové technológie - Zodpovednosť za časové štúdie, predvádzanie... (1500 - 2000 €)


Grafton Slovakia
JAVA ARCHITECT - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Chcel by si pracovať na Greenfield projekte ako senior Java developer, ktorý sa stretáva s klientom a rieši zároveň návrh a dizajn riešení ? Lákajú ťa moderné Java projekty a budovanie niečoho nového ? Baví ťa pracovať podľa Scrumu ? REQUIREMENTS Ide... (4000 €)


Grafton Slovakia


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.